| Callliope a întrebat:

Cum functioneaza faza cu funde pe TPU? ma scuzati ca intreb, dar nu am gasit pe site (ori nu am cautat eu destul). As vrea cineva sa`mi explice sistemul cu funde.Multumesc Mult, sper ca am postat unde trebuie.

Răspuns Câştigător
| InspectorulTPU a răspuns:

Fundele iti dau puncte pentru a deveni userul anului.
Cu cat faci mai multe funde poti deveni unu din gradele de EXPERT TPU sau userul anului. Funda?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Tot ce trebuie să ştii, inclusiv cum stă treaba cu fundele/cocardele, găseşti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.
Succes!

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu e un sistem. Daca cel care a pus o intrebare considera ca raspunsul tau il ajuta cel mai mult iti da funda tie. Funditele ajuta sa faci cat mai multe puncte si sa devii expert tu.

| DaNaDoT a răspuns:

Fundele sunt rasplata muncii tale. Daca cel care intreaba considera ca raspunsul tau este cel mai folositor primesti funda. Astfel vei acumula puncte si vei urca in rank.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o mai arde aiurea! Citeste bine si baga la cap! Ai procesorul slab?