| seby00 a întrebat:

1) Vreau sa stiu si eu, cand va aparea GTA V pe pc.
2) Vreau sa stiu daca imi va merge si mie, uitati systemul meu:

Processor: Premium(R) Dual-Core CPU E6600 3.07 GHz
RAM: 4, 00 GB
System type: 32-bit Operating System
Dau funda! fast!

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

GTA V nu va aparea pe PC in 2014. Va aparea candva in 2015, nu se stie cand. Pe next gen consoles s-ar putea sa apara anul asta.

Nu iti putem spune daca iti va merge cand noi nu stim system requierments oficiale. Deci mai asteapta.

| Ciufulitul a răspuns (pentru anonimguy3):

Nu stii multe despre gta 5

| anonimguy3 a răspuns (pentru Ciufulitul):

Cum adica ca ma faci sa rad, cred ca iti zic tot gta 5 pas cu pas. tongue

| Ciufulitul a răspuns (pentru anonimguy3):

Exprima-te corect nu se intelege nimic din propozitie

| anonimguy3 a răspuns (pentru Ciufulitul):

Deci iar ma faci sa rad rolling on the floor, cica nu m-am exprimat corect. Baiatu a inteles ce vrea. Daca tu vroiai raspuns castigator mai bine nu cerseai funda ca un cersetor. tongue

8 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Ce data i-ai spus tu ma nebunule, ca data aia de 15 martie 2015, ne luam si noi dupa altex ca ultimi inculti. Altex a pus o data asa ca nu se stie cand. Numai comenta aiurea daca vorbesti prost. tongue

| Ciufulitul a răspuns (pentru anonimguy3):

Nu e de la altex mai, tu nu esti gamer adevarat ca sa stii datele tongue

| SpikeSpigel a răspuns:

Placa video, dar nu putem fi sigur, daca se schimba fix cand il scoate? Oricum. Nu imi prea place procesorul tau.

| Ciufulitul a răspuns:

Gta v va aparea pe 15 martie 2015. pentru a doua intrebare uitate pe media galaxy pentru a afla mai multe detalii
FUNDA? big grin