| aldas2 a întrebat:

A aparut Grand theft aut 5 (Gta 5) pe in internet?
Si va rog daca a aparut pe net sa-mi dati linkul de unde pot sa-l descarc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Eu stiu ca apare abia in septembrie... poate ma insel. happy

| aldas2 explică (pentru nda):

Multumesc pentru informatie.

6 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Take-Two a dezvaluit ca jocul va fi disponibil pentru PlayStation 3 si Xbox 360 incepand cu data de 5 noiembrie. Pentru PC nu stie nimeni.

| RaduHD a răspuns (pentru HeRmeSs):

Take-Two este distributorul nu developerul. Cei de la Rockstar au anuntat ca jocul o sa para pe 17 Septembrie pentru XBOX 360 si PS3 iar pe 4 Noiembrie pe PC.

| HeRmeSs a răspuns (pentru RaduHD):

Nu a anuntat inca cand apare pe PC lol.

| RaduHD a răspuns (pentru HeRmeSs):

A fost anuntat, de asemena MediaGalaxy si Altex au pus deja jocul la "pre-order" pentru PC.

| HeRmeSs a răspuns (pentru RaduHD):

Au datele lansarii estimate.