| xCrank a întrebat:

Acum 2 zile am reusit sa ii sparg contul de metin2ro unui dusman(razbunare). L-am luat cu tot cu mail. As vrea sa stiu daca il poate lua inapoi, am reusit sa ii citesc mailurile si am vazut ca are multe plangeri pe metin2support. As vrea sa stiu daca il poate lua inapoi sau pot eu sa iau ban pe el(are screenuri cu el)?

1 răspuns:
| geo911 a răspuns:

Contul pe care l-ai spart va primi ban! ar trebui sa te grabesti sa ii iei itemele!