| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU!

Acum cateva zile m-am gandit cu un prieten sa ne facem un server de SA-MP.

Problema este ca nu avem bani de host.

Deci daca e cineva care e dispus sa plateasca host ( desigur ca va primi detinator pe server ) as dori cu mare drag sa ma anunte!

PRIMUL CARE RASPUNDE VA FI DETINATOR PE SERVER DACA PLATESTE HOSTUL LUNAR

ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE CAT MAI REPEDE!

Răspuns Câştigător
| 4Fun a răspuns:

Ti-am raspuns prin pm, daca esti interesat add me.

| DKRAdrian a răspuns (pentru 4Fun):

Tias fi declarat raspunsul castigator
Dar vad ca nu mai intri pe messenger sa comunicam
Asa ca te-as ruga sa intri pe messenger sa ma ajuti daca tot te-ai oferit voluntar

| 4Fun a răspuns (pentru DKRAdrian):

Daca esti noob si imi dai gm de 0.3d, n-are sens sa fac afaceri cu tine. Bafta.

| DKRAdrian a răspuns (pentru 4Fun):

Pai am gasit gm de 0.3e daca esti interesat poti sa intri pe mess

| DKRAdrian a răspuns (pentru 4Fun):

Daca mai esti interesat da buzz pe mess ca am gm 0.3e

5 răspunsuri:
| DKRAdrian a răspuns:

Mai astept raspunsuri
P.S. Daca puteti sami tineti serveru on 24/24 pe pc u vostru e si mai bine
lasati id mess cine poate un din variante