| ghoust112 a întrebat:

ajutati-ma va rog cum ce placa de baza e mai buna dintre aceste 2 -ua
GIGABYTE GA-Z77-D3H
sau aceasta
GIGABYTE GA-H55M-UD2H
mersi mult.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrushBoy89 a răspuns:

Prima este cea mai buna.Pe aceea sa o cumperi.Este o placa foarte buna si foarte eficienta.Mai ales pentru jocuri.
Ceao! Funda?tongue

| ghoust112 explică (pentru CrushBoy89):

Mi-am mai gasit o varianta poate so pricur pe aceasata? ce ziceti? ASUS P8Z77-V DELUXE

| CrushBoy89 a răspuns (pentru ghoust112):

Da.Daca e Asus este foarte buna.In plus cea mai buna firma de PC este Asus la momentul actual.Eu am laptop Asus de vreo 3-4 ani si este in stare perfecta.Merg toate jocurile care s-au inventat pana acum[bine mai putin cele care u sunt compltibile cu windows-ul meu (windows7)]
Bafta!