| fotbalistuluci a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca pot sa pun la placa de baza Gigabyte 880GMA-UD2H, o placa video nvidia geforce gt430? Sau trebuie neaparat sa pun o placa video ati cum e si cea incorporata la placa de baza?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Conform specificatilor de aici, se poate:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3424#sp

| Batik a răspuns:

Merge poti punewinking si inceaca sa iei GTX placa video cea mai convenabila din categoria GTX e 220winking GTX la invidia e ultima generatiewinking

| Zangetsu a răspuns (pentru Batik):

220 din pacate este doar GT