| anonim_4396 a întrebat:

Am 4 gb rami si vreau sa adaug la placa video care este de 128 mb va rog spuneti-mi cum fac aceata treaba!
P.S. placa video se numeste Intel(R) 82945G Express chipset family. Si windows xp home edition.

1 răspuns:
| Oridiu123 a răspuns:

WTF? placa video nu am auzit e integrata in procesor cred ca si nu prea cred sa schimbi deoarece placa de baza nu cred ca o sa fie compatibila cu Placa video intreaba experti ok nu aici iti recomand!