| Benz a întrebat:

As dori si eu sa stiu ce jocuri pot juca cu Procesor Intel® Pentium® Dual Core G860 SandyBridge, 3000MHz, Bus 1333, 3MB, socket 1155, Box.Cu masini mai multe.De exemplu pot juca Test drive unlimited 2? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Unde ai gasit-o si cu cat?
Mai pui ceva si o iei pe asta:
http://www.altex.ro/......dr5-128bit
Daca ai bani mai multi iei alta mai buna.

7 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Impreuna cu o placa video buna poti juca orice joc
Cu grafica din procesor nu poti juca jocuri noi nici tdu2 nu poti juca

| Benz explică (pentru SouLIce):

Cu o plava video ca astatonguelaca video Gigabyte AMD Radeon HD 5570, 1024MB, GDDR3, 128bit merge

| Benz explică (pentru Benz):

Scz pentru :-P din greseala

| taken a răspuns (pentru Benz):

Yonut ai aceasta placa video sau vrei sa cumperi?
Daca o ai atunci asta este, instalezi jocurile si vezi care merg. Unele system requirements sunt umflate si s-ar putea sa-ti mearga unele jocuri chiar daca conform system requirements (cerinte de sistem) nu ai putea rula acele jocuri.
Daca vrei sa cumperi o placa video cumpara una cu DDR 5.

| Benz explică (pentru taken):

Vreau sa o iau

| SouLIce a răspuns (pentru Benz):

Cu acea placa nu va merge jocurile noi poate unele dar cu setarile low

| taken a răspuns (pentru Benz):

Unde ai gasit-o si cu cat?
Mai pui ceva si o iei pe asta:
http://www.altex.ro/......dr5-128bit
Daca ai bani mai multi iei alta mai buna.

| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Descarca need for speed underground 2 si most wanted