| DeNeCuM a întrebat:

Am avut o problema cu contul de steam, si am pierdut tot. Pe mine ma doare de cs go. Mi-am facut alt cont dar acum este scump cs go-ul si nu cred ca va fi la oferta de paste. Se poate ca un prieten care are cs go sa mi-l dea si mie fara a plati bani? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| NinthBurn a răspuns:

Imi pare rau, nu cred ca se va oferi cineva sa iti doneze CS:GO dar poti sa il cumperi mai ieftin de pe g2a.com. Daca nu vrei sa-l cumperi, participa la Giveaway-uri, poate ai noroc! big grin