| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat Pacific rim pe Galaxy tab t555! Si am grafica de doi lie...Eu am jucat si pe ipad si acolo aveam o grafica foarte buna..Se poate face ceva? Nu am de unde sa setez grafica.

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Versiunea de pe ipad/iphone este mai bine facuta decat cea de android, la aia se lucreaza mai mult, nu cred ca ai ce face.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Conteaza si cat de buna e tableta!

| anonim_4396 explică (pentru Eastwood):

In spanacii mei ca duce Sky gamblers de 3 gb fluid pe ultra si wot de 5 gb pe ultra la 60 fps....si nu duce un joc de 200 mb pe medium? Pe ipad aveam Dualcore 1ghz si pe asta am quad de 1.2 ghz