| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face root la o tableta Galaxy Tab A T555 fără pc?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Din cate stiu eu tot trebuie sa folosesti calculatorul.

| bogdan12321132231 a răspuns:

Se poate face root, dar iti trebuie programul potrivit pentru root si de reguli intri pe calculator, il cauti si il pui pe cardul de memorie. E primul tau root de pui astfel de intrebari? Garantie mai la tableta? Inainte sa faci root trebuie sa te asiguri de garantie mare scofala nu iese, consider ca nu ai nev neaparat, am un p5 quad root la el si mare fas nu ajuta rootu

| Andrei_Robert_1996_J2Vo a răspuns:

Nu prea cred, am incercat un root fara PC si degeaba... Eu ti-as sugera Kingo Root, este cel mai bun root pe care il poti folosi, doar ca din pacate iti trebuie PC. Sper ca te-am ajutatwinking