| iwantananswer a întrebat:

am descarcat aplicatia twitch pentru streaming pe Android, dar cand incerc sa fac stream imi da "eroare verifica daca ai activa autentificarea cu doi factori" poate sa ma ajute cineva?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Si, ai verificat daca o ai?
nu stiu twitch si DETEST TWITCH, din mai multe puncte de vedere, insa e posibil sa fie necesara autentificarea cu doi factori ca sa poti face streaming pe Android

iar cum in 8 ore nu ti-a raspuns nimeni, atunci nimeni nu stie, sau nu s-a mai lovit de problema asta