| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat Fifa Online 2, am modem wireless de la Romtelecom si cand dau sa pornesc jocul imi da eroarea aceea de la internet "There is a problem with the connection network". Ce pot face? Am inteles ca exista un anume patch dar nu am de unde sa-l descarc big grin

2 răspunsuri:
| Just4boy a răspuns:

Multumesc PcGameIQ...

| PcGameIQ a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci...DEpinde de conexiunea internetului :] Te spatuiesc sa iti bagi internet prin cablu... Sper ca am fost de ajutor :]