| Torreto a întrebat:

Am descarcat hackul BadBoy v.4.2 stiu ca are virusi, dar daca e doar el cu virusi in computer se strica calculatorul?

Răspuns Câştigător
| TuTuOfficial a răspuns:

Se strica, se strica ai grija ca iti busesti pc-ul

4 răspunsuri:
| Torreto explică:

Cum pot fi sigur pe niciunu din voi nu va cred pentru ca sunteti toti aceeasi persoana

| ExpertInCS16 a răspuns:

Sunt un expert in CS1.6 Iti spun,toate hackurile au virusi si o sa inceapa sa ti se stearga programe din PC, sau in unele cazuri, cu keylogger nici macar nu le mai poti repara, toti cei care au hack, au antivirus are costa in jur de 1000 RON(10 milioane) sau 200 euro (Mai putin in euro dar nu se poate in Romania cu euro la acest antivirus)
Iti spun, cei care au hack e facut de ei sau au cum am spus acest antivirus special deci nu exista fara sa se strice PC, Si apropo, un sfat din partea mea:nu mai juca cu hackuri iti strici tot computerul si iei destroyuri si daca te prinde un OWNER cu hack iei EXTERMINATE, cu ala nu mai poti juca pe NICIUN SERVER pana dai reinstall la windows. Sper ca ajut

| LupatorulAnonim a răspuns:

Vezi baiatu, ca iti busesti PC-u cum zice expertu, toti cei care au au facut de ei si eu jucam cs 1.6 si m-a omorat unu si m-am enervat, mi-am facut badboy v5, si ce sa vezi cand il pornesc vad ca are keylogger si nu mi sa mai putut nici repara PC-u, am cumparat unu nou si acum nu ma mai joc decat METIN 2 RO! Intra si tu server Orion