| denisa0906 a întrebat:

Ce pot sa fac? calculatorul meu e plin de virusi si nu ma lasa sa intru p mess sa deshid mai multe pagini din control panel si my computer si eu am instalat bit defender da nu stiu ce are si am descarcat de pe net avira antivirus da nu ma lasa sa-l descihd imi tot apare un balonas acolo la toolbar jos "windows security alert " offffffffffffff va rog niste raspunsuri urgente acum

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul. nu poti instala un ativirus pentru ca unu sau mai multi virusi iti vor da drop la instalare. sfatul meu e sa reinstalezi windowsul

3 răspunsuri:
| alexxx a răspuns:

Bai laughing se scrie formateaza nu reformateazarolling on the floor si da cam asta e singura solutie. dac esti din zalau til formatez eu

| denisa0906 explică:

Nu pot sa dezinstalez nimic parca am mentionat sus ca nu ma lasa sa intru peste tot in pc...sadof cred ca asta e singura solutie cred ca o sa bag windosu din nou adica nu eu o sa-l bag ca habar n`am straight face mersi mult pentru ajutor happyall

| anitta92 a răspuns:

Pai dezinstaleaza antivirusul ala avira cav e cel mai prost antivirus si dezinstaleaza si bit defender si reinstaleaza-l din nou asa am facut si eu sper sa te ajutewinking