| FoXxEr a întrebat:

am descarcat metin2 Buzau, si imi spune ca trebuie sa am net framework 3.0+ version, Am cautat ogramada... dar nu am gasit nimic care sa mearga, imi spunea ca nu se potriveste cu cerintele mele... Am windows xp Service Pack 2, daca ma poate ajuta cineva voi fii recunoscator, (FUNDA)! Sa mearga pentru acest metin2, Ms mult

1 răspuns:
| fulgerul2 a răspuns:

Daca nu ai cerintele nai ce sa faci trebuie un calculator mai performant sau sati upgradezi calcu tau