| TakeSloW a întrebat:

am facut in videoclip in metin si nu stiu care program de editare(sa pun muzica etc)sa il folosesc, sunt incepator si am incercat deja cu windows movie si cu videopad.Pls dau funda

Răspuns Câştigător
| 5uMMeR a răspuns:

Pai,chiar daca ai folosit Movie Maker 2.6, iti spun eu, el este printre cele mai bune.Cu el poti pune muzica,sa editezi,sa pui titlu,schimbi culoarea, setezi calitatea, etc.
Daca nu stii cum sa-l folosesti, cauta pe youtube,, How to Use Windows Movie Maker 2.6'' Funda?