| maryusbz a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip si nu stiu ce program de editare sa folosesc... Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Salu134 a răspuns:

Sunt multe programe. Daca te pricepi bine ti-as propune sa folosesti "Vegas Pro", iar un program mai simplu "Camtasia".Si fraps nu e program de editare, e program de filmat in jocuri!

7 răspunsuri:
| xSequel a răspuns:

Depinde si cat de profesional vrei sa-l faci... daca vrei unul pe fuga sau simplu, poti sa incerci cu Windows Movie Maker. E usor de folosit si usor de descarcat.

| userul7200 a răspuns:

Pai unul usor de folosit ar fi Windows Movie Maker, daca ai deja mai multa experienta ai putea sa incerci Adobe After Effects sau Sony Vegas

| DomnulFantastic a răspuns:

Fraps pentru editare videoclip Sony vegas pro 11

| Andrei1000super a răspuns:

Nu cunosc prea multe dar eu iti recomand cel mai mult pe Fraps eu din cele mai multe de Fraps am auzit si este foarte bun si chiar ti-l recomandwinking

| valeriu1900 a răspuns:

VideoPad Video Editor e gratuit si e si simplu de folosit.

| Jasonn99 a răspuns:

Salut,
Fraps este foarte bun.

| Zelphixeo a răspuns:

Pentru Filmat : Bandica, Fraps
Pentru Editat : Camtasia, Sony Vegas Pro