| slayz0r a întrebat:

Salut tpu, am inceput si eu sa joc Need for speed most wanted 1 ..si am observat la toti pe net ca masina lui Ronnie prinde 300 si ceva.. mie imi prinde maxim 150, as vrea sa stiu si eu de ce imi prinde atat si nu cat trebuie dau funda!!!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Esti sigur ca prinde doar 150 kmh? nu cumva ai setat pe mph?
Daca e setat pe kmh si prinde doar 150 atunci fa-i upgradewinking dar nu are cum doar 150, pana si fiat-ul prinde peste 200 laughing

| slayz0r explică (pentru RB26DETT):

Multumesc mult happy da acum prinde chiar 300 happy, era setat pe MP/h laughing

| RB26DETT a răspuns (pentru slayz0r):

laughing) pai? Doar nu-i dacia 1300 laughing

4 răspunsuri:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Dai upgrade la masina

| slayz0r explică (pentru ThePrinceJoker):

Bun,si eu unde ar trebui sa dau sa fac upgrade si la ce?