| Darius9090 a întrebat:

Am inceput um canal de Youtube acum 4 luni. Totul a fost bine si frumos pana candd am ramas "blocat" la 30 de abonati... Mentionez faptul ca filmez full hd. Am si tag-uri pe videoclipuri si thumbnail-uri.

Canal: https://www.youtube.com/channel/UChk8-qAud0mbQ1LYKn_TLqQ

3 răspunsuri:
| Johny_George_1997 a răspuns:

O sa iti spun in calitate de critic neoficial. nu e content de calitate. cand vorbesti in videoclip vorbesti de parca ai vorbi cu presedintele americi... fii mai energetic in videoclupuri mai plin de viata. si incearca sa distribui pe mai multe platforme sa vada cat mai multi. invata sa creezi click baituri ca sa atragi oameni la videoclipuri. sper ca te ajuta. funda?

| Darius9090 explică (pentru Johny_George_1997):

Eu sunt de acord cu tine in toate privintele. Dar chestia cu click bait-ul ar atrage oamenii, dar as primi dislike-uri

| Johny_George_1997 a răspuns (pentru Darius9090):

Daca facui click bait de calitate nu primesti dislike.