| Darius9090 a întrebat:

Cum pot sa ajung mai popular pe YouTube. Eu fac videoclipuri cu Minecraft, Zula Europe, TABS, Brawlhalla Full HD 60p. Pana acum am 23 de abonati si as dori sa evoluez. NU fac YouTube pentru bani fac YouTube din placere. Deci imi puteti da niste sfaturi cum sa devin mai bun? Multumesc!
Canal: https://www.youtube.com/channel/UChk8-qAud0mbQ1LYKn_TLqQ

Răspuns Câştigător
| Rare212 a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa joci jocuri care prind la public.CS:GO, gta 5, battlefield 1. Daca nu iti permiti incearca siteul acesta http://oceanofgames.com/ jocurile functioneaza 100% si nu contin virusi. Dupa ce ai facut rost de ceva jocuri incearca sa iti schimbi into-ul. Pune ceva simplu si scurt.Ai putea faci livestream-uri si sa postezi zilnic. Sper ca te-am ajutat.

| Darius9090 explică (pentru Rare212):

Conteaza daca sunt bun la CS:GO sau nu?

| Rare212 a răspuns (pentru Darius9090):

Nu.

| Darius9090 explică (pentru Rare212):

Ok

4 răspunsuri:
| YTproHACK5 a răspuns:

Posteaza pe Facebook, Instagram, twitter si orice retele de socializare care le sti si nu uita sa le spui prietenilor ca faci Youtube daca nu merge nu am nici o idee.Noroc!