| rLdw0w a întrebat:

am incercat azi sa instalez jocul Knights of the Old republic (swkotor) dar cand dau pe autorun sau pe setup ma intreaba daca vreau sa il dezinstalez ( eu m-am mai jucat pe joc dar l-am sters)si dau yes, totul ok, imi zice ca l-a dezinstalat, dar cand incerc sa il instalez tot asa, ma intreaba daca vreau sa il dezinstalez straight face, vreo solutie?

1 răspuns:
| KENNKOV a răspuns:

Pai dai sa il dezinstalezi asteapta pana se dezinstaleaza si apoi dai din nou pe autorun sau pe setup ca o sa iti mearga happy Funda?