| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a întrebat:

Am instalat SA-MP 0.3.7 acum 3zile si mi-a mers perfect in prima zi.
Dar dupa 1 zi nu imi mai merge.
Cand intru stau gen 1minut conectat apoi imi zice: Lost connection to the server... si ma reconecteaza, iar dupa 1minut, din nou "lost connection..."
Nu am problema la net, deoarece YouTube, etc. merg perfect.

Stie cineva?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alin1423 a răspuns:

Reinstaleaza San andreas si samp-ul si instaleazale la loc(Nu se pierd serverele)

2 răspunsuri:
| AlexandruYonutz1998FanMetin2 explică:

Am reinstalat si GTA 'ul si SAMP 'ul si tot nu merge.
Pe toate serverele imi face la fel.

| PenguinGaming a răspuns:

Probabil este de la samp, poate nu ai versiunea potrivita sau poate nu ai instalat ceva corect, in orice caz daca nu merge dupa ce il reinstalezi incearca sa schimbi serverul ( poate este de la server ) Funda?