| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am o problema la minecraft. Cand intru pe un server nu se misca nici un player, merg mai in fata putin si este ceva negru asa peste tot, apoi imi apare asta: http://sassmackerel.com/mc/Screen%20Shot%202013-12-14%20 at%2012.22.53%20PM.png sau zice connection lost time out. ce sa fac sunt disperat? Precizez ca am cont premium, face asta la toate SV si la cele premium si la cele non-premium. Acum o saptamana mergea perfect. Am schimbat si launcherul dar degeaba. De la ce este si ce sa fac?

5 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Ai PC bun placa video k?
Sau poate e o eroare de sistem win32
se mai intampla si trebuie reinstalat windowsul, sau verifica de pe site-ul Java daca e instalata Java corect...
Si daca nu merge e o problema de la servere. Mam documentat pe bloguri.
Funda bro?winking

| UserDeTpu explică (pentru sEusebiu):

Frate, am placa video de 1GB, nu e de la Windows ca tocmai l-am reinstalat azi, iar java tot azi deoarece cum am spus am schimbat windows-ul! Nu este de la servere deoarece ziua nu merge sa intru merge dupa ora 23:00 doar!

| UserDeTpu explică (pentru sEusebiu):

Uite aici cum apare, videoul chiar eu l-am facut: https://www.youtube.com/watch?v=EkSjEAhZS5A

| raportatorul777 a răspuns:

Ti-ai introdus parola cand ai intrat?
Trebuie sa scrii /{parola ta} {parola ta}

| UserDeTpu explică (pentru raportatorul777):

Stiu, dar la cont premium nu trebuie, precizez ca merge numai dupa ora 23:00, ziua nu merge nu stiu de ce!