| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

Am instalat un driver la placa video si am dat restart la pc (asa zicea la setup) apoi m-am trezit ca imi schimba rezolutia la monitor si nu mai tin minte ce rezolutie aveam inainte.cine ma poate ajuta cu o poza cu rezolutie decenta primeste funda!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Intrebare de 2 bani!
Da de ce nu iei tu la rand toate rezolutiile disponibile care le ai si iti alegi care vrei :
Clic drept pe desktop, clic rezolutie ecran si alegi! Bafta!

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru lpavel):

Am rezolvat inainte. happy