| AlexKx a întrebat:

Am internet de la TELEKOM de 100Mbps, dar nici nu se apropie de viteza asta. Cand vreau sa descarc ceva de pe internet, viteza MAXIMA este 500kbps. Ce sa fac? E problema de la mine sa de la ei?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu e problema nici de la tine, nici de la ei. Asta e viteza ta reala de downloand. Daca vrei, optional poti marii oricand viteza la 100Mbps, dar te va costa in plus.

| Dumitrescu_Claudiu_1999 a răspuns:

Asta e viteza ta de download si eu aveam 100mbps cand era fostul Romtelecom si imi mergea doar cu 1MB, depinde de mai multi factorii viteza ta dar in special de tipul abonamentului.