| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. Daca sunt in Italia si am Vodafone internet fix de 100Mbps download si 20Mbps Upload pot face ceva sa am viteza nelimitata? Adica sa trec peste viteza maxima a operatorului? Ms funda.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alt abonament mai scump cu o alta banda de viteza daca au la dispozitie asa ceva. Sa o depasesti nu ai cum.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzu1991 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Am 100mbps de cativa ani buni si NU imi trebuie mai mult
tie la ce... ***BALARII*** ITI TREBUIE?!?
vrei sa faci p0rn 8k live cu nevasta... SAU CE?!?

| NLS a răspuns (pentru Zuzu1991):

100mbps e putin cand lucrezi de acasa si faci SSL VPN tunneling.

Sau cand ai 3 PC-uri in casa ce acceseaza in acelasi timp continut 4K (stream-uri), plus telefoane.

Am trecut la 1000mbps din toamna si acum in sfarsit pot lucra fara blocaje.
Cand statea co-locatarul pe Twitch, nu puteam sa accesez serverul firmei fara lag imens.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzu1991 a răspuns (pentru NLS):

Ma rog, nu am specificat ca e NUMAI pentru uz propriu si personal, nu am decat un singur stream si nici ala 4k