| cFlorin a întrebat:

Problema uTorren. t si bitTorr. e. nt. Cand descarc torre. n. te imi da viteza la download si update foarte mica ( download:0. 1kb si update : 0. 1kb). De ce? PS : Am internet de la RDS-RCS prin fibra optica cu 100mbps. Ce problema am?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Tu nu ai nici o problema, ei au problema si fiind solicitati peste masura isi pun bariere adica limiteaza viteza de download spre tine deci tu nu poti face nimic, desigur de ai cont si platesti te incadrezi in alta clasa si atunci esti favorizat cu o viteza mai mare.Bafta