| somerandomdude915 a întrebat:

Am internet de la Telekom si am avut un router care s-a ars! Ceva cu Speed Port, nu stiu sigur. (BTW ala era numele Routerului) iar un tip a venit si mi l-a inlocuit cu un router Huawei hg655b.
Problema apare la partea cu viteza! Pe primul router aveam undeva la 500kbps iar acum abia daca mai prind 150!
Ce as putea face? Ce ati face voi? PLS

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai pachet cu viteza de 500 sau mai mare, atunci poti reclama. Daca ai doar pachet de 150, atunci nu.
Verifica in contract!

3 răspunsuri:
| somerandomdude915 explică:

In contract am 4 mbps nu 500 kbps deci clar o sa reclamez

| K0sti a răspuns (pentru somerandomdude915):

laughing Asa sa faci, sa nu uiti sa "reclamezi"! 4 mbps?

| somerandomdude915 explică:

Lol, locuiesc la sat si reteaua e praf!