| cFlorin a întrebat:

Problema uTorren. t si bitTorr. e. nt. Cand descarc torre. n. te imi da viteza la download si update foarte mica ( download:0. 1kb si update : 0. 1kb). De ce? PS : Am internet de la RDS-RCS prin fibra optica cu 100mbps. Ce problema am?

3 răspunsuri:
| DraGutZUul a răspuns:

Asa se intampla la fiecare, pentru ca incearca sa gaseasca userii conectati la programul pe care il downloadezi.winking

Răspuns utilizator avertizat
| DraGutZUul a răspuns (pentru cFlorin):

Nu poti face nimic ma, asta se intampla la toti, nu pricepiraised eyebrows