| DanNyeL7 a întrebat:

Am laptop Dell Latitude D530 si as vrea sa trec de la win Last Xp la win 7
Problema e ca nu gasesc drivere pentru el sa fie compatibile cu win 7
Unde pot gasi drivere pentru win 7 sau le are incluse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,de obicei Windows-ul are drivere incluse dar acelea sunt pentru lucruri minore,nu pentru procesor, placa video, internet etc.
Zi-mi exact ce componente ai in laptop (placa de baza, procesor, placa video) si te voi ajuta sa le gasesti pe internet, compatibile cu WIN 7.

| DanNyeL7 explică (pentru anonim_4396):

Gata s-a rezolvat problema.dar iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti, deci :* + funda

1 răspuns: