| TheSeventhSin a întrebat:

am luat Serious Sam II dar l-am instalat dar apare : original disc could not be found puteti sa ma ajutati?
Dau funda, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| XperiaSP a răspuns:

Salut. Cred ca l-ai luat in versiunea iso. Daca l-ai luat asa, da-i mount cd-ului, si iti va merge. Asa trebuie sa faci de fiecare data cand joci. Daca nu, nu stiu ce are dar poti downloada versiunea cu setup, adica fara iso, si atunci nu iti va mai aparea. Bafta! big grin

| TheSeventhSin explică (pentru XperiaSP):

E adevarat l-am facut cu iso adica cu daemon tool dar terog poti sa imi explici cum sa ii dau mont?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cauta no cd patch pentru serious sam 2