| Cezaridkidk a întrebat:

Am minercraft 1.4.7 si cateva moduri pe el... joc pe single player /... as vrea sa stiu ce pot face ca cand mor sa ramana itemele si xp-ul la mine. stiu ca trebuie sa scrii in consola asa: /gamerule keepInventory true, dar nu imi merge imi scrie : ( YOU DO NOT HAVE PERMISSION TO USE THIS COMMAND) Va rog raaaaspundetimi la intrebare, dau funda :p

Răspuns Câştigător
| Noah4823 a răspuns:

1:Nu fi nesimtit!
2tonguerost ai fi tu, pentru ca asta inseamna ca atunci cand ai creat lumea nu ai permis comenzile
3:Am incercat sa te ajut, chiar daca nu am reusit, tu ai fost un nesimtin, dovada ca esti doar un copil de 10 ani.

5 răspunsuri:
| Noah4823 a răspuns:

Trebuie sa scrii : /gamerule keepInventory true, sper ca te-am ajutat, fundA?

| Cezaridkidk explică (pentru Noah4823):

Ba esti prost. citeste intrebarea idiotule. Nu mrg... citesteo atent si o sa iti dai seama daca nu esti prost. doamnee

| Noah4823 a răspuns (pentru Cezaridkidk):

Citeste-o se scrie ma copil analfabet ce esti.

| Cezaridkidk explică (pentru Noah4823):

Sti. puteai sa spui din prima ca nu am permis comenzile... da nah. ce sa iti cer

| Noah4823 a răspuns (pentru Cezaridkidk):

Bai copil de 10 ani, era 12 noaptea cand ti-am raspuns, nu am vazut toata intrebarea, iar tu ai sarit ca tiganu' cu gura si jignirile.Motiv pentru care eu te constider doar un tigan.

| Noah4823 a răspuns (pentru Cezaridkidk):

1:Nu fi nesimtit!
2tonguerost ai fi tu, pentru ca asta inseamna ca atunci cand ai creat lumea nu ai permis comenzile
3:Am incercat sa te ajut, chiar daca nu am reusit, tu ai fost un nesimtin, dovada ca esti doar un copil de 10 ani.