| Mihai7u7u7 a întrebat:

Salut TPU
Am nevoie de ajutorul vostru
Cred că mi-a fost spart contul de Google pentru că nu îmi mai merge parola care o aveam.
Nu pot nici sa o resetez pentru că am un număr de telefon vechi și nu mai pot primi pe el și nu pot sa îl schimb pentru că îmi cere parola.
Exista vreo cale să îmi resetez parolă?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai trecut pe contul Gmail o alta adresa de mail de recuperare, vei putea avea din nou acces la contul respectiv.
Fara un numar de telefon sau o adresa de mail alternativa, recuperarea contului de la Google devine imposibila.

| Mihai7u7u7 explică (pentru dannyel86):

Am trecut dar din păcate aceea adresa de recuperare nu o mai am.

| dannyel86 a răspuns (pentru Mihai7u7u7):

Fa-ti alt cont Google si securizeaza-l cu un telefon actual si o adresa de mail functionala. Alta varianta nu exista, din pacate.

| Mihai7u7u7 explică (pentru dannyel86):

Asta am făcut, am citit ceva articol de la Google și spuneau că dacă nu merge acum parola sa o resetez sa încerc săptămână viitoare adică luni, o sa incerc și asta