| bihepi a întrebat:

Am nevoie de cele mai simple moduri pentru SA:MP (extra low PC :)) ). BTW, am o problema. Joc SA:MP pe Ruby Nephrite si s-a legalizat Fast-Connect, dar nu-mi merge. Zice sa inlocuiesc samp.dll-ul normal cu cel din link: http://forum.nephrite.ro/index.php?/topic/11617-fastconn ect-legalizat/. Sunt 3 link-uri. Cand sescarc fisierul zice ca e virus. etc. Ii dau replace si cand intru in SA:MP nu functioneaza. Vreun sfat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Incearca sa instalezi fresh jocul, şi la urmă foloseşte librăria dinamică pe care ţi -o oferă ei!
Succes