| klSilent a întrebat:

Am nevoie sa imi spuenti in jocul League of Legend daca am 2 GB RAM, 1.61 GHZ, Procesor Dual Core 3000+.O sa imi mearga bine? O sa am lag ceva mai dubios probleme? Va rog sa imi spuneti.

A da si mai am nevoie de un raspuns care este cel mai bun campion de jucat in League of Legend ce imi recomandati mie imi place SHACO.Este bun? Astept sa imi raspudneti...

! Ofer FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Frate o sa-ti mearga super pentru jocu ala trebuie sa ai placa ideo 258 si 512 mb rami la cum ai tu merge oglinda acum funda

| klSilent explică (pentru petrescuionut):

Ok iti multumesc multnde tot...