| Andrei2421 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum imi fac cont google?
ca tot imi zice ca google nu v-a putut creea cont ca trebuie sa indepliniti criterii de varsta...am pus si ca am 70 de ani ca am 50 ca am 30 da nu imi merge...ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| traxter a răspuns:

Pai de asta.incearca sa faci cont cu alt browser si daca nu merge nici asa, sterge historyul(ma indoiesc ca va merge asta cu historyul) si daca nici asa nu merge, intra de pe alt calculator.mi s-a intamplat la everquest 2 si am intrat de pe alt browser.

3 răspunsuri:
| stefy0013 a răspuns:

Poi varsta pe care o pui acolo trebuie sa coincida cu varsta pe care ai pus-o atunci cand ti-ai facut idul. fundita?

| traxter a răspuns:

Prima data ai pus o varsta mai mica de 18, nu?

| Andrei2421 explică (pentru traxter):

Da

| traxter a răspuns (pentru Andrei2421):

Pai de asta.incearca sa faci cont cu alt browser si daca nu merge nici asa, sterge historyul(ma indoiesc ca va merge asta cu historyul) si daca nici asa nu merge, intra de pe alt calculator.mi s-a intamplat la everquest 2 si am intrat de pe alt browser.