| TryToKillMe a întrebat:

am o intrebare, care este cel mai bun Pc, ma refer la putin gaming si chesti normale de facut pe un pc, ma gandeam la un pret pana in 4.500 lei, ma gandeam a imi cumpar un IMac, dar totusi... Dati-mi voi niste idei

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Frate...daca iti trebuie doar pentru chestii normale si mai putin gaming...nu iti trebuie un PC de 4500Ron! Da o n colo de treaba!

http://www.emag.ro/......E37M0BBBM/

Mai mult de atat nu ti-ar trebui...si asa mai poti sa cumperi si alte chestii pana la 4500Ron!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| kteichd a răspuns:

Imac... nu pre as recomanda pentru jocuri ia si tu unul pentru gaming...
Sistem Desktop Serioux Elite H1 sau
Sistem Desktop Asus CM6870