| popraul62 a întrebat:

Ce ursulet ai trebuie sai cumpar prietenelei mele? ma refer la dimesiuni....sau puteti sa-mi dati alte idei.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai cu jucariile de plus regula e simpla, cu cat mai mare cu atat mai bine, atat timp cat il poate tine in brate ca pe o perna medie e ideal, desigur si pretul e de auch la dimensiunile alea.

Incearca sa nu fie vreun ursulet cu prostioare pe el inimoare briz brizuri, sau poate fi si un iepuroi, eu unul n-as lua niciodata maimutici sau elefantei.

Alte idei... un parfum de firma daca stii ce-i place, o bijuterie de argint poate fi mereu binevenita mai ales insa la o ocazie speciala. Daca e asa de pamplezir poti sa-i iei si niste trandafiri regali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti permiti sa dai mai mult, i-as lua unul de dimensiuni mai maricele decat ursuletii normali, unul pufos cu care stiu ca ar putea sa doarma si sa-l tina in brate. Nu trebuie sa-i iei nici unul cat ea de mare, ci, ceva mai delicat, asa ca ea big grin

Mult succes si spor la cumparaturi!

| stefan93Eu a răspuns:

O jucarie pe baterii