| Skiper a întrebat:

Am o intrebare. De unde por downloada cfg-ul ala cu aim care il stie, adica scriai in consola exec aim.cfg si se activa, in timpul jocului tineai tinta oriunde cand trageai glontu se ducea in el fara sa-ti miste tinta, va rog frumos eu nu-l mai gasesc dau funda!

6 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,uite aici o lista cu cfg-uri poate il gasesti pe acela care il vrei, Bafta.
http://resursecs.com/configuri.html

| Skiper explică (pentru KeNNT3D):

Ba frate le-am incercat pe toate nu merge nici unu!

| KeNNT3D a răspuns (pentru Skiper):

Alt site nu mai stiu.

| Skiper explică (pentru KeNNT3D):

Ok frate. dar din cfg alea e vreunu care merge aimu?
eventual baga id meu Shunuletz@yahoo.com

| KeNNT3D a răspuns (pentru Skiper):

Nu stiu eu ti-am dat un site de unde le poti lua nu stiu ca nu ma prea pricep ca nu mai joc cs.

| heAdgN a răspuns:

Decat un cfg mai bine un wall la buton.