| conny444555 a întrebat:

Am o intrebare.
Imi merge GTA 5 pe Dual Core 3.00 GHz si o palca video 1GB? Windows 7 32 bits? Chiar daca imi merge in lag,dar macar sa-mi mearga, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu, in primul rand nu merge pe windows pe 32 bit, ai nevoie de minim 4gb de ram, procesorul e recomandat un quad core sau dual core cu hiper treating si o placa video de buna.

Tu presupunand ca ai dual core pe 775 (socket invechit) si o placa sub cerintele jocului.

Raspunsul este ca NU merge deloc.

1 răspuns: