| Ovidiu11 a întrebat:

am o intrebare in legatura cu jocurile Fifa 2012 si Fifa 2013, deci de fiecare data cand sa intru in joc imi apare un ecran negru si imi da eroare aceasta: FIFACrashDump_CL942004_2013.10.25_18.16.49
Ce as putea sa fac? ..Multumesc!

3 răspunsuri:
| andreicaia99 a răspuns:

Sigur e vreo problema de la joc sau de la pc fie are virusi sau chestii de genu fie pc nu ruleaza jocul ar fi cateva idei sterge-l si pune-ti de pe alt site sau puneti un program care inainte sa donwloadeze jocul il scaneaza si iti arata daca are sau nu virusi

| Ovidiu11 explică (pentru andreicaia99):

Dar inainte sa-mi schimb placa video si placa de baza mergea fara nici o problema...ar putea fi asta problema? Inainte aveam placa video nVidia si acum am AMD Radeon HD 5450, iar placa de baza ASORCK.

| andreicaia99 a răspuns (pentru Ovidiu11):

Placa nVIDIA este mult mai buna decat AMD radeon deci da, s-ar putea sa fie si asta problema