| Trandafir_David_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare de ceva timp nu mai merge fifa 17 imi da eroare adica apare un ecran negru l-am reinstalat am bagat vcredist64 tot am dar degeaba tot nu merge
DAU FUNDA CINE MA AJUTA!

9 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Placa video e de vina incearca update la ea

| Trandafir_David_1995 explică (pentru CatalinVictor1985):

E upgradata cu programul 3dpcip

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Trandafir_David_1995):

Are ceva de apare ecran negru. trebuie sa te consulti cu cineva priceput sau repara windows-ul ori il schimbi cu un windows 10

| Trandafir_David_1995 explică (pentru CatalinVictor1985):

WIndows 10 am

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Trandafir_David_1995):

E clar ca ai o problema cu placa video cum am spus de prima data asta daca nu aceea varianta de windows are ceva defecte sau nu a fost cum trebuie instalata ori lasata sa-si faca updateurile automat atunci cand a vrut sa le faca. Cheama pe cineva mai priceput contra cost sau un prieten

| Trandafir_David_1995 explică (pentru CatalinVictor1985):

Ai dreptate isi facea update mereu =)

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Trandafir_David_1995):

Merit funda atunci happy

| Trandafir_David_1995 explică (pentru CatalinVictor1985):

Oricum am rezolvat si vad ce se bat toti pentru funda rolling on the floor) debia 1 raspuns primesc, sincer nimeni pana acum nu mi-a dat un raspuns bun...

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Trandafir_David_1995):

De asta nu te ajuta lumea nu prea dai funda laughing
dar care era problema la ecranul negru?