| VladFast a întrebat:

Am o intrebare legata de Counter Strike, am auzit la multi prieteni ca daca ai Counter Strike 1.6 prin Steam poti juca mult mai bine, dar nu miau explicat mai multe, imi puteti zice si mie cum fac sa joc mai bine? Si da, am CS prin Steam

Răspuns Câştigător
| JustCooL a răspuns:

Depinde ce fel de steam
Oricum steam-ul nu te ajuta sa joci mai bine
Probabil tu ai Fake Steam care vine odata cu Cs-ul downloadat
Ca sa joci mai bine incearca sa joci pe un server de respawn iti imbunatateste reflexelewinking
Steam-ul este o platforma a celor de la valve... Multi o folosesc pentru a nu mai fi suspectati de coduri pe serverewinking
Foloseste setarile cl_updaterate 35 cl_cmdrate 25 rate 25000 fps_max 100 fps_modem 100 net_graph 3 mie mi-a mers defiecare data bine + Cand intrati in CS bagatil in bara Intrati in Task manager CTRL+ALT+DELETE Si puneti hl. exec la low (mai exact dati click 2 pe hl si la set priority dati low) Astea le scrii intr-un cfg sau in consola cand esti in joc
Funda?

| VladFast explică (pentru JustCooL):

Am steam in care am bagat pe 100 de euro, nu prea cred ca e fake.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu joci mai bine ci ai pe privilegiul de a juca pe servere steam only, unde e sansa mult mai mica de a gasi un codat, deoarece steam-ul are un anti-cheat care nu te mai lasa sa joci pe servere cu steam daca te prinde cu coduri. unele servere de cs ofera admini doar jucatorilor cu steam deoarece au incredere in acestia.

| VladFast explică (pentru Zangetsu):

Multumesc, dar asta stiam si eu.