| vladab739 a întrebat:

Am o intrebare legata de GTA V. Am un laptop ASUS ROG cu i7, GTX 950M, 6700HQ, 2. 60GHz, insa pe specificatiile acestuia imi arata 3.2 GHz sau 3. 5GHz. Sunt curios cam pe ce calitate imi poate rula jocul. ( NU MA PREA PRICEP FOARTE BINE LA PC/LAPTOP ).
! Ofer funda celui ce imi poate oferi raspunsul cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Dervbt a răspuns:

720p, detalii high -50 fps-uri
1080p, detalii high-30 fps-uri. Iti recomand sa il pui pe medium, la 720p si o sa fie ok. Placa video te trage putin in jos, in rest e foarte bine. Nu are rost sa vorbim de ultra, diferente mari nu sunt intre high si ultra, scade performanta aiurea. Eu zic ca cel mai ok ar fi 720p si setari medii si esti good to go.

1 răspuns: