| denis600 a întrebat:

am o intrebare legata de un server de metin2.
Prietenul meu si-a facut propiul lui server de metin2, totul a decurs bine, site-ul e facut, metinu e facut tot pac elegant frumos.
Dar cand o persoana sau player intra pe site-ul la server nu poate sa faca cont.
Ce trebuie sa fac prieteul meu ca sa poata playeri sa fac cont?

Răspuns Câştigător
| VostoKK a răspuns:

Nu cred ca e partea cu inregistrarea legata corect de baza de date MySQL, spune-i sa vorbeasca cu baiatul care se ocupa de partea cu site-ul.

1 răspuns: