| qPufariiina a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca jocul ourworld.com,de cateva zile nu imi mai merge adica nu ca mi se intrerupe dar pagina de logare nu merge... Funda, urgent!

Răspuns Câştigător
| SilentSuicide a răspuns:

Deci jocul nu iti merge deoarece iti trebuie Adobe flash player instalat(de ce? -peasta chiar nu o mai stiu) dar asa mi s-a intamplat si mie, dar daca nu vrei sa downloadezi Adobe flash player atunci poti downloada pagina de internet chrome... Eh cred ca asta e raspunsul corect ca alta cauza nu mai stiu.

| qPufariiina explică (pentru SilentSuicide):

Aveai dreptate multumesc mult, iti raman datoare.

| SilentSuicide a răspuns (pentru qPufariiina):

Mai bine sa nu-mi ramai datoare happy