| xXxBadBoysxXx a întrebat:

Am o intrebare putin mai grea.Cine stie cum sa fac un server de Metin in care sa fiu GM.Si sa pot face pe orice player GM, GA, SGM...etc.Si daca puteti aratati un tutorial cu coduri de admin si cum pot pune arme sau armuri la negustori. Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| ionutz20002 a răspuns:

Trebuie sa ai instant server, filezila, si nu mai stiu ce dar are un cap de pisica cred ca navicat dar nu stiu video cauta pe www.4youmt2.com

3 răspunsuri:
| xXxBadBoysxXx explică:

Aaa...si...inca ceva! Vreau sa fie pe windows XP.

| DeeJayInTime a răspuns:

Man daca reusesti sa iti faci server contacteaza-ma ca vr sa fiu gm sau ga mersi la id de mes ''georgianlazar''

| xXxBadBoysxXx explică (pentru DeeJayInTime):

Da...normal ca daca imi reuseste o sa te bag si pe tine GM sau GA