| AnOnImUl321123 a întrebat:

Am jocul Sahdow Fight 2 pe telefon, dar nu stiu de ce se tot opreste, dupa ce termin un meci sau asa, se opreste si imi zice : Din pacate Shadow Fight 2 s-a oprit. Oare daca il dezinstalez si il instalez din nou, ma va da de la inceput sau ma va intreba daca vreau sa reiau de unde am ramas? Nu as vrea sa pierd progresul. Apropo, am telefon HTC Desire 516.
Multumesc frumos de raspunsuri! Funda

1 răspuns:
| urseyul a răspuns:

Nu pierzi nici un progres, cand te loghezi in joc folosesti contul in care rameane inregistrat toata activitatea ta in joc, cel putin la mine asa se intampla happy